Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’e ‘En Moda AVM’ ödülü

Palladium Ataşehir’e ‘En Moda AVM’ ödülü

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Fashion TV Moda Ödül Töreni’nde Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezi, JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir modanın kalbinin attığı yer olarak ödüllendirildi. 6 Nisan, Çarşamba gecesi Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende Fashion TV Türkiye ‘En Moda AVM’ ödülünü Palladium Ataşehir’e verdi.

Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezi JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, bu yıl 5’incisi düzenlenen ve pek çok ödülün dağıtıldığı Fashion TV Moda Ödül Töreni’nde ‘Yılın En Moda Alışveriş Merkezi’ seçildi.

6 Nisan, Çarşamba gecesi Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Fashion TV Moda Ödül Töreni’nde, Palladium Ataşehir, her zevke ve her ihtiyaca uygun markalarıyla ve yıl içerisinde gerçekleştirdiği pek çok etkinlikle alışverişi daha keyifli hale getiren AVM olarak ödüle layık görüldü.

Ödülü almak için sahneye çıkan Palladium Ataşehir AVM Müdürü Ayşen Yerşen, ödüle layık gören herkese ve Fashion TV’ye teşekkür ederek, “Birçok markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezimizle, müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Alışverişte müşterilerimize bu zenginliği sunarken yaptığımız etkinliklerle ve gerçekleştirdiğimiz projelerle de Palladium Ataşehir’i alışverişin yanında bir yaşam merkezi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bizim için her zaman hizmet ve kalite ön planda oldu. Aldığımız bu ödül de, amacımıza ulaşma yolunda ilerlediğimizin kanıtı niteliğinde” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz