Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de SesVerSus ile nostalji

Palladium Ataşehir’de SesVerSus ile nostalji

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, ‘Music On The Bridge’ sahnesindeki konserlere ‘SesVerSus’ ile devam ediyor. Sadece insan sesiyle ve acapella tarzında yaptıkları müzikle ses getiren grup, 21 Nisan Cumartesi günü Palladium AVM’de nostalji yaşatacak.

Enstrüman olmadan sadece insan sesiyle acapella tarzı müzik yapan SesVerSus, TRT Ankara Çoksesli Gençlik Korosu’ndan tanışan bir grup arkadaşın oluşturduğu bir ekip. Son dönemlerdeki çalışmalarıyla dikkat çeken SesVerSus, Türk ezgilerinin acapella tarzı ile buluşturulmuş halini, hem yurtiçinde acapella müziği sevdirmek ve tanıtmak, hem de yurtdışında Türk ezgilerini tanıtmak için yapıyor.

Ekip, Barış Manço’dan Neşet Ertaş’a dillerden düşmeyen eserleri, kendilerinin çıkardıkları seslerden oluşan enstrümanları ve mükemmel uyumdaki sesleriyle yorumluyor.

SesVerSus, 21 Nisan Cumartesi günü saat: 17.00’de Palladium AVM 1. Kat Köprü alanında sahne alacak. Ücretsiz gerçekleşecek olan konser, zaman tüneli tadında bir nostalji yaşatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz