Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de Emre Aydın rüzgarı esti

Palladium Ataşehir’de Emre Aydın rüzgarı esti

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, ‘Music On The Bridge’ sahnesinin sezon açılışını 15 Ekim Cumartesi günü, Türk Rock Müziği’nin sevilen ismi Emre Aydın ile yaptı. Saatler öncesinden AVM’ye gelip heyecanla Emre Aydın’ın sahneye çıkmasını bekleyen hayranları konser boyunca tüm şarkıları hep bir ağızdan seslendirdiler.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, ‘Music On The Bridge’ sahnesinin sezon açılışını 15 Ekim 2016 Cumartesi saat 19.00’da Emre Aydın ile yaptı. Pop, Rock, Alternatif Rock tarzda çıkardığı albümler ve hemen hemen hepsi hit olmuş şarkılarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcı, besteci, söz yazarı Emre Aydın’ı görmek için saatler öncesinden AVM’ye akın eden hayranları konser boyunca büyük bir coşkuyla hep bir ağızdan şarkılara eşlik ettiler.

Palladium Ataşehir’de yeralan Music on the Bridge sahnesi; kaliteli müziği, sevenleriyle ücretsiz buluşturmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz