Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de D&R iş birliği ile imza günleri

Palladium Ataşehir’de D&R iş birliği ile imza günleri

JLL Türkiye tarafından yönetilen, Şehrin Değişmeyen Modası Palladium Ataşehir, D&R işbirliğiyle 21-22 Ekim tarihlerinde imza günü etkinliği düzenliyor. Ufuk Tarhan, İclal Aydın, Murat Uyurkulak ve Özgür Mumcu AVM misafirleriyle buluşup kitaplarını imzalayacak.

Türkiye genelindeki D&R mağazaları ve dr.com.tr adreslerinde 31 Ekim’e kadar sürecek olan D&R Kitap Fuarı, tüm hızıyla devam ederken; Palladium Ataşehir, 21-22 Ekim tarihlerinde D&R iş birliğiyle gerçekleştireceği imza günü etkinliğinde ünlü yazarları AVM misafirleriyle buluşturuyor.

Palladium Küre alanda gerçekleşecek etkinlikte, 21 Ekim Cumartesi günü saat: 16.00’da Ufuk Tarhan sevilen kitabı ‘T-İnsan ile yer alırken, isteyen herkese kitabını imzalayacak. 22 Ekim Pazar günü saat:15.00’da ‘Unutursun’ adlı kitabıyla İclal Aydın sevenleriyle buluşacak. Aynı gün saat 17.00’da ise Özgür Mumcu ‘Barış Makinesi’ kitabıyla, Murat Uyurkulak ise ‘Har’ ve en sevilen kitaplarını okurları için imzalayacak.

12 Ekim’de başlayan D&R Kitap Fuarı tüm kitapseverleri birbirinden renkli aktiviteler ve sürpriz hediyeler ile buluşturmaya devam ediyor. Seçili kitaplarda sunulan yüzde 25 indirim, Doğan Egmont kitaplarında ikinci kitaba yüzde 40 indirim fırsatı ve sevilen yazarlardan binlerce imzalı kitapları bir arada bulma imkânı sunuyor. Sevilen yazarlar ile sohbet etme ve imzalı kitap edinme fırsatının yakalanacağı etkinlikte, 31 Ekim’e kadar sürecek olan D&R Kitap Fuarı dolayısıyla, Palladium Ataşehir’de yer alan D&R mağazasından indirimli kitaplar satın alınabiliyor.

21-22 Ekim Cumartesi, Pazar günleri Palladium Ataşehir ‘Küre Alan’da gerçekleşecek imza günü etkinliği, herkese açık ve ücretsiz. Bu haftasonu kitapsız geçmesin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz