Ana Sayfa Gündem Özsüt yeni konseptini Capitol AVM mağazasına taşıdı

Özsüt yeni konseptini Capitol AVM mağazasına taşıdı

Geleneksel tatların usta dokunuşlarla hayat bulduğu Özsüt, Capitol AVM mağazasında yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı. İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olan Capitol’de uzun yıllardır misafirleriyle buluşan Özsüt, food court’un taşınması ve yenilenmesi ile birlikte mağazasında çok şık değişiklikler yaptı.

Özsüt, Altunizade’de bulunan ve İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olan Capitol’deki mağazasında yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı. Yalın çizgileri, dinlendirici renk ve ışık kullanımı ve ahşap ağırlıklı dekoruyla Özsüt’ün geleneksel çizgisini yansıtan Capitol AVM mağazası, alışverişe mola verenlerin yanı sıra, bölgede yaşayan ve çalışanlar için de çok şık bir buluşma noktası oldu.

Geleneksel mutfak sırlarımızı günümüze taşıyan sütlü ve şerbetli tatlıları, maharetli ustalarının tarifleriyle hazırlanan pastaları, dondurmaları, atıştırmalıkları ve leziz içecekleri ile Özsüt, Capitol AVM mağazasında misafirlerine gerçek bir lezzet şöleni yaşatmaya yeni yüzüyle devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz