Ana Sayfa Gündem Özsüt, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de

Özsüt, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de

Geleneksel tatların yaratıcısı Özsüt, geçtiğimiz günlerde kapılarını açan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de yerini aldı.

Merkezi konumu, sanayi bölgesi ve üniversiteye yakınlığıyla Bursa’nın en canlı noktalarından birinde kapılarını açan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, Özsüt’ün yeni lezzet durağı oldu.

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 46 kentte 180’in üzerinde mağazası, üç bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt, Infinity Invest Holding’in 2014 yılında gerçekleştirdiği satın almanın ardından yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Markanın bu yatırımlar doğrultusunda, Azerbaycan Bakü’de iki mağazası bulunuyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.

Türkiye çapında günlük pasta dağıtımı yapan tek firma olarak en taze lezzetleri misafirlerine ulaştıran Özsüt, ürünlerinde hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanmıyor. Sütlü tatlı ve pastalarının yanı sıra, kahvaltı, çay saati, yemek ve içecek menüleriyle geniş bir seçki sunan Özsüt, her yaştan misafirinin en keyifli anlarına eşlik ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz