Ana Sayfa Marka-Mağaza Özdilek, Java eğitimi projesini başlattı

Özdilek, Java eğitimi projesini başlattı

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Özdilek Holding ve yazılım firması Eteration iş birliği ile genç yazılımcıların kendilerini geliştirmeleri için Bursa Özdilek Holding Merkezi’nde Java Kod Okulu projesi hayata geçirildi.

Özdilek Holding, genç yeteneklerin gelişmelerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 96 farklı üniversiten eğitim programına başvuru yapan 345 aday arasından seçilen 22 aday, 8-19 Ağustos 2016 tarihleri arasında java / javaee ile uygulama geliştirme, modern web teknolojileri ve mobil teknoloji konularında Eteration’ın tecrübeli eğitim kadrosundan eğitim alacaklar. Her gün 10.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak eğitim sonunda devamsızlığı olmayan ve eğitimi başarı ile tamamlayan öğrencilere katılım sertifikası verilecek.

Özdilek ve Eteration ailelerine katılma fırsatı

Eğitimi başarıyla tamamlayan adaylar, teknolojiyi kullanabilme, öğrenme hızı, teknoloji bilgisi, istek seviyesi, ekip çalışmasına yatkınlığı gibi kriterlere göre eğitmenler tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonucunda öne çıkan adaylar, iş ya da staj imkanları için görüşmeye çağrılma fırsatı yakalayabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz