Ana Sayfa Gündem ÖzdemirPark AVM, marka karmasını güçlendiriyor

ÖzdemirPark AVM, marka karmasını güçlendiriyor

Kısa bir süre önce Armağan Oyuncak, Koray İç Giyim, Greyder, İnci Ana, HB Waffle markalarını bünyesine katan ÖzdemirPark AVM, marka karmasını güçlendiriyor. Son olarak D&R da Özdemir Park AVM ziyaretçileriyle buluşacak.

Ereğli’nin ulusal markalarının tümünü bünyesinde bulunduran Özdemirpark AVM, marka karmasını güçlendiriyor. Büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağaza çalışmalarına hız veren D&R, Batı Karadeniz’in ilk mağazasını Ereğli’nin AVM’si Özdemirpark AVM’de açıyor.

D&R ile birlikte kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturacak olan Özdemirpark AVM, yakın zamanda yaptığı yeni kiralama, etkinlik ve tematik süslemeleri ile Ereğli’nin en uğrak yeri oldu. Özdemirpark AVM, birkaç ay içerisinde Armağan Oyuncak, Koray İç Giyim, Greyder, İnci Ana, HB Waffle ve D&R mağazalarının gelmesi ile büyük güç kazanandı. 1-2 hafta içinde 3 önemli markanın daha ÖzdemirPark AVM çatısı altında olacak.

Okuyan ve dinleyen bir Türk toplumunun oluşumuna katkıda bulunmak için, kitaptan müziğe, filmden elektronik ürünlere, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturan D&R, 1997 yılında çıktığı yolda Türkiye genelinde 30 ilde 157 mağazasında hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz