Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te 23 Nisan coşkuyla kutlandı

Outlet Center İzmit’te 23 Nisan coşkuyla kutlandı

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen eğlenceli etkinliklerle, bu yıl da çocukların uğrak yeri oldu.

21 Nisan 2016 Perşembe günü; 23 Nisan dolayısıyla Acaristan, Arnavutluk ve İran gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yurt dışından kente gelen misafir birçok gösteri grubu, Outlet Center Amfi Tiyatro alanında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sundu.

23 Nisan 2016 Cumartesi günü de; Outlet Center İzmit, her yıl çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yaptı. Çocuklar; gün boyunca düzenlenen, Tahtabacak ve Jonglor şovları gibi eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirdiler. Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyadı; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıttı.

outlet-center-izmitOutlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 7 – 11 yaş grubu öğrencileri kapsayan; “Tatil” konulu ödüllü resim yarışması düzenledi. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Resim yarışmasında birinci olana 750 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki, ikinciye 500 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki üçüncüye 300 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki verildi. Ayrıca 4 adet mansiyon alanlar da 100 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki ile ödüllendirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, 23 Nisan 2016 Cumartesi günü, Outlet Center İzmit’te 7 – 11 yaş grubu öğrencileri arasında gerçekleştirilen, “Tatil” konulu resim yarışması sonunda jüri başkanı Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz başkanlığında yapılan değerlendirmede dereceye giren ve ödül alan eserler aşağıdaki gibidir.

Birinci Dicle Zeynep Küçük, Seymen Koleji, 3/D
İkinci Yağmur Ceylan, Emek Dayanışması İlkokulu, 3/C
Üçüncü , Enes Mert Karkın, Yarbay Refik Cesur İlkokulu, 3/I
Mansiyonlar: Yiğit Eren Erkmen,
Ecrin Melek Karkın, Ulusal Egemenlik İlkokulu, 1/B
Sueda Gümüş, Emrah Konut İlkokulu
Yunus Emre Karkın

Outlet Center İzmit’te 36. Geleneksel Ucuzluk Panayırı devam ediyor

Süper markalarda kaçırılmayacak panayır fiyatları 36. Geleneksel Ucuzluk Panayırında, Outlet Center İzmit’te…

Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz