Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit, çocukların uğrak yeri oldu

Outlet Center İzmit, çocukların uğrak yeri oldu

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen eğlenceli etkinliklerle, bu yıl da çocukların uğrak yeri oldu.

20 Nisan 2017 Perşembe günü; 23 Nisan dolayısıyla; Makedonya, Filistin, Türkmenistan, Kıbrıs, Suriye, Yunanistan ve Ukrayna gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yurt dışından ilimize gelen misafir birçok gösteri grubu, Outlet Center Amfi Tiyatro alanında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sundu.

23 Nisan 2017 Pazar günü de; Outlet Center İzmit, her yıl çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yaptı. Çocuklar; gün boyunca düzenlenen, Tahtabacak ve Jonglor şovları gibi eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirdiler. Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyadı; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıttı. Gezici bando en güzel şarkıları çocuklar için çaldı.

Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, İlkokul 2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerini kapsayan; “Büyüyünce Ne Olmak İstersiniz?” konulu ödüllü resim yarışması düzenledi. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda dereceye giren öğrencilere aşağıda belirtilen ödüller verildi.

Ödüller:
Resim Yarışması Birincisine: 750 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması İkincisine: 500 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması Üçüncüsüne: 300 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Mansiyon (4 adet): 100 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, 23 Nisan 2017 Pazar günü, Outlet Center İzmit’te İlkokul 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen, “Büyüyünce Ne Olmak İstersiniz?” konulu ödüllü resim yarışması sonunda jüri başkanı Ressam/Karikatürist Muhammet Şengöz başkanlığında yapılan değerlendirmede dereceye giren ve ödül alan eserler:

Birinci: Melih Süer, Kuvayı Milliye İlkokulu, 3/A
İkinci: Duru Sera Günalan, Özel Seymen Koleji, 4/B
Üçüncü: Yağmur Ceylan, Emek Dayanışması İlkokulu, 4/C

Mansiyonlar:
Demir Kuşçu, Özel Bilgili Kültür Koleji, 2/C
Ela Erdoğan, Özel Bilgili Kültür Koleji, 4/A
Umut Taha Çevik, Özel Nadide İlkokulu, 3/C
Dilşad Zeynep Erciyes, Özel Nadide İlkokulu, 2/A

Outlet Center İzmit Ucuzluk Panayır devam ediyor

Outlet Center İzmit’te 38. Geleneksel Ucuzluk Panayırı 7 Mayıs akşamına kadar devam ediyor. En iyi markalar inanılmaz panayır fiyatlarıyla Outlet Center İzmit 38. Geleneksel Ucuzluk Panayırı’nda…

Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz