Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit AVM’de iftar

Outlet Center İzmit AVM’de iftar

Outlet Center İzmit mağaza müdürleri iftarda bir araya geldi.

Outlet Center İzmit yönetimi, 23 Haziran 2016 Perşembe günü merkez bünyesindeki mağazaların yöneticileri ile Yörük Sofrası’nda iftar yemeğinde bir aradaydı. Mağaza yöneticileri, Yörük Sofrası’nın hazırladığı iftar yemeklerini tadarken, fasıl ekibi birbirinden güzel şarkıları seslendirerek davetlilere güzel anlar yaşattı.

Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Cahit Öztürk, merkez bünyesinde çalışan mağazacılara ve yönetim personeline “bir yıl boyunca gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü teşekkür ediyor ve şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.” dediler. Ayrıca, iftara katılan basın mensuplarına da “katılımlarınız için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar geçirmenizi dileriz” dediler. Outlet Center İzmit yönetimince gerçekleştirilen iftar organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri organizasyondan oldukça memnun kaldılar.

Outlet Center İzmit ramazan eğlenceleri

Ramazan ayı süresince her hafta; çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri iftardan sonra gerçekleştirilen etkinliklerde fasıl ekibinin seslendirdiği şarkılara eşlik eden müşteriler, hoşça vakit geçirme imkânı buluyorlar. Ramazanın geleneksel sokak satıcıları tarafından müşterilere; pamuk şeker, geleneksel şeker macun ve geleneksel şerbet ikram ediliyor. Halk oyunları ekibi, her yöreden en güzel gösterileri gerçekleştiriyor. Outlet Center İzmit’in Ramazan ayına özel etkinlikleri belirtilen günlerde iftar sonrasında düzenleniyor.

Outlet Center İzmit

1997 yılında açılan, Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit, ünlü markaların outlet ürünlerinin satışa sunulduğu 55 mağaza ile hizmetine devam etmektedir. 144 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Outlet Center İzmit, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otoparka ve 28 bin 777 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Cafe & restoran, eğlence alanları, spor merkezi ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait fabrika satış mağazası ile faaliyet gösteren merkez, bünyesinde bulunan yüzlerce ünlü markayla ziyaretçilerine tüm yıl boyunca avantajlı ve keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Outlet Center İzmit bünyesindeki mağazalar
Adidas Outlet – Altınyıldız Classics – Atasay Outlet – Ayakkabı Dünyası – Bambi – Bernardo – Beymen Business – Burger King – Cafe de Ki – Cafe Mia – Colin’s – Çift Geyik Karaca – Defacto – Derimod Depo – English Home – Fabrika – Flo – Hatemoğlu – İnci Outlet – Kanz Outlet – Kemal Tanca – Kom – LC Waikiki – Levi’s – Life Express Fitness Club – Magrabi Optical – Mango Outlet – Mavi – McDonald’s – MMM Migros – Network – Nike Factory Store – Ofisiletişim Misbah/Apple Satış Servis – Outlet Vakko – Park Bravo Outlet – Puma – Ramsey – Reebok Outlet – Sarar – Soobe Outlet – Starbucks Coffee – Teknosa Extra – Tekzen – Tiffany & Tomato – Tommy Hilfiger – Toyzz Shop – U.S. Polo Assn. – Watsons – Yörük Sofrası – Alesta Tobacco – Total.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz