Ana Sayfa Gündem Outlet Center İzmit 20’nci yaşını kutladı

Outlet Center İzmit 20’nci yaşını kutladı

Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, 20. yaş günü kutlamalarında misafirlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Bayraktar Holding kuruluşu olan, Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, 5 Nisan 1997 tarihinde hizmete açıldı. 20 yıldır, dünyaca ünlü markaları fabrika satış fiyatlarıyla sunan merkez, aynı zamanda İstanbul ve çevre illeri ile Kocaeli halkının buluşma ve yaşam merkezi oldu.

Outlet Center İzmit; yeni yaşına yenilenmiş olarak girdi. Merkez, müşterilerine daha iyi hizmet vermek gayesiyle; oyun alanlarını, otoparklarını, aydınlatmalarını ve peyzaj alanlarını yeniledi.

Outlet Center İzmit’in 20’nci yaş günü, 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar ve Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Osman İllez’in katılımıyla düzenlenen etkinlikle kutlandı. DJ performansı ile başlayan etkinlikte, Can Hatipoğlu ve perküsyon gösterisinin ardından ünlü şarkıcı Simge Sağın bir konser verdi. Outlet Center İzmit Amfi tiyatro alanında ücretsiz ve halka açık gerçekleştirilen etkinlik hem Kocaeli halkına hem de çevre illerden gelen misafirlere keyifli saatler yaşattı.

Outlet Center İzmit’in 20’inci yılı ile ilgili bir değerlendirme yapan Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Osman İllez, “Bayraktar Grubu Türkiye’de AVM ve Outlet’in öncüsü bir grup. Grubumuz, bundan yaklaşık 30 yıl önce Türkiye’nin ilk AVM’si olan Galleria’yı ve ilk Yaşam Merkezi Carousel AVM’yi hayata geçirdi. 20 yıl önce ise ilk kez Outlet AVM kavramını ülkemize getirdi. 20 yıldır avantajlı alışverişin en önemli adresi olan merkezimizin rakiplerinden farkı, bünyesindeki tüm mağazaların gerçek outlet fiyatlarıyla satış yapması. Biz 20 yıldır gerçek outlet kavramından ödün vermedik. Gerçek outlet demek üreticiden halka direk satış demektir. Mağaza kirasını fiyatlara asgaride yansıtıp müşterilere olabilecek en avantajlı şekilde sunan gerçek Outlet kavramı, üreticiler için karlı bir yatırım, tüketiciler için ise her daim tercih edilir olmak anlamına gelir. Merkezimiz avantajlı satışın yanısıra İstanbul ve çevre illeri ile Kocaeli halkı için bir sosyalleşme ve yaşam merkezi olarak da son derece önemli bir yere sahip. Outlet Center İzmit’i ziyaret edenler bizler için birer müşteriden öte misafirlerimizdir. Merkezimize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için tesislerimizi kapsamlı bir renovasyondan geçirdik.” dedi.

Outlet Center İzmit ziyaretçilerinin yüzde 40’ı İstanbul’dan

Türkiye’nin ilk, en köklü ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, 20 yıldır istikrarlı bir şekilde hem müşterileri hem de mağaza sahipleri için avantajlar sağlıyor. Kendi alanının öncüsü olan Outlet Center İzmit, halen sektörün en popüler oyuncularının başında yer alıyor. Outlet Center İzmit’in mağaza karması içinde yer alan markaların büyük bir bölümü satış anlamında, markanın en iyi satış yapan ilk 5 mağazası arasında yer alıyor.

Outlet Center İzmit’e gelen müşterilerin yüzde 40’ını İstanbul’dan gelenler oluşturuyor. Toplamda müşterilerin yarısı Kocaeli’nden, geri kalanı ise diğer illerden geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz