Ana Sayfa AVM Outdoor Günleri Kanyon’da başlıyor

Outdoor Günleri Kanyon’da başlıyor

Çevrenin korunması konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleşecek olan “Outdoor Günleri Kanyon’da” doğada olmanın özlemini duyan Kanyon misafirleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Açık havada keyifli zaman geçirmek denildiğinde ilk akla gelen lokasyonlardan biri olan Kanyon, Outdoor Türkiye ile bir araya gelerek doğal yaşam kültürüne bambaşka bir boyut kazandırıyor. 8-9-10 Haziran tarihlerinde sürdürülebilir yaşama faydalı birçok söyleşi, atölye, gösteri, konser ve deneyim alanı şehrin merkezine taşınıyor.

Açık havada, şehrin tam ortasında, Outdoor Günleri Kanyon’dayız

Outdoor Türkiye Kurucusu İlker Tulunay ve alanında uzman isimlerin deneyimlerini aktaracağı Nature Talks, Climbing Tırmanış Duvarı, Slackline Deneyim Alanı, Poi Atölyesi, Mandala Atölyesi, Şifalı Bitkiler Atölyesi, Düğümler Atölyesi, Doğa Fotoğrafçılığı Atölyesi, Ses Yogası Atölyesi, Chiboard & Longboard Atölyesi, Spor Antrenmanı, Aromaterapi Atölyesi, Flatland BMX ve Highline Gösterisi, ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak etkinlikler ve dahası Kanyon’da!

Siz de 3 gün boyunca şehrin merkezinde doğa ile iç içe zaman geçirmek istiyorsanız 8-9-10 Haziran tarihlerini ajandanıza not etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz