Ana Sayfa AVM Optimum’un Mercedes’i Avustralya’ya gidiyor

Optimum’un Mercedes’i Avustralya’ya gidiyor

İzmir Optimum’un muhteşem otomobil kampanyasının bu yılki şanslısı Avusturalya’dan. Avusturalya’dan Türkiye’ye geldiği tatilde Optimum’da yaptığı alışveriş ile hayallerindeki muhteşem Mercedes’e kavuşan Figen Tunç aracını büyük bir mutlulukla teslim aldı.

İzmir Optimum’un ziyaretçilerine birbirinden cazip fırsatlar yaratan son kampanyası rekor ilgi gördü. İzmir’in en beğenilen Alışveriş Merkezi Optimum’un Mercedes C 180 Coupe Sport kampanyasına on binlerce kişi katıldı. Noter ve Milli Piyango yetkililerinin huzurunda yapılan çekiliş ile Mercedes, Avusturalya’da yaşamını sürdüren Figen Tunç’un oldu.

Bir haftalığına İzmir’e geldi Mercedes’in sahibi oldu
İzmir Optimum’da aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Optimum Club üyelerinin katıldığı kampanyaya büyük ilgi gösteren ziyaretçilerden en şanslısı noter huzurunda yapılan çekilişle Mercedes C 180 Coupe Sport model aracın sahibi oldu. İzmir Optimum’un Mercedes C 180 Coupe Sport kampanyasının talihlisi 1977 doğumlu Figen Tunç oldu. Ziyaretçilerine yıl içerisinde düzenlediği kampanyalarla birbirinden farklı hediyeler kazandıran İzmir Optimum, bu kez Avusturalya’da yaşayan Figen Tunç’un yüzünü güldürdü. İzmir’e tatil için bir haftalığına gelen genç kadın İzmir Optimum’da alışveriş yaparak hayallerini süsleyen sıfır kilometre Mercedes C 180 Coupe Sport otomobilin sahibi oldu. Avusturalya’dan gelerek aracını teslim alan Figen Tunç, çok sevinçli olduğunu belirterek yeni arabasıyla mutluluk pozu verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz