Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Optimum AVM’ de “Halk Günü” sinema keyfi

Optimum AVM’ de “Halk Günü” sinema keyfi

Ulusal ve uluslararası marka karması, her zevke, bütçeye uygun ürün çeşitleriyle Adanalıların buluşma merkezi olan Optimum AVM, sinema tutkunlarının da vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Yarıyıl tatilini fırsat bilen Adanalı sinemaseverler vizyondaki filmleri izlemek ve aileleriyle keyifli vakit geçirmek için Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne akın etmeye devam ediyor.

Alışveriş merkezinde hafta içi ve hafta sonu yaşanan yoğunluk, Avşar Sineması’nın halk gününde ise ikiye katlanıyor. Öğrenci ya da sivil fark etmeksizin sadece 9 TL’ ye sinema keyfi yaşamak isteyenler Çarşamba günlerine özel avantajı en iyi şekilde değerlendiriyorlar.

Dramdan romantik filmlere, korku filmlerinden bilim kurgu ve komediye kadar vizyondaki en yeni filmleri geniş ve ferah salonlarda ekonomik fiyata izlemek için Optimum AVM ’ye gelen sinemaseverler, bilet gişelerinin önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Sinemaseverlerden en fazla ilgiyi ise, “Acı Tatlı Ekşi”, “Aile Arasında”, “Arif V 216”, “Deliha 2”, “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?”, “Öteki Taraf”, “Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar”, “Rüzgar”, “Coco” filmlerine gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz