Ana Sayfa AVM Nostaljik sokak oyunları bu panayırda

Nostaljik sokak oyunları bu panayırda

Şehir yaşamına sıkışmış, fiziksel aktivitelerden uzaklaşan çocuklar için eğlence alanına dönüşen Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ndeki panayır, 17 Haziran Cumartesi gün sonuna kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Maltepe Park’ın teras alanında kurulmuş olan Çocuk Panayırı, çocuklar için sürprizlerle dolu. Basit ama aynı zamanda en zengin haliyle çocuk olmanın özgürlüğünü yaşayacakları Panayır alanında; Sirk Sanatları Atölyesi ile sanatsal yönlerini geliştirebilecekleri atölyelere katılacak, Top Çevirme, Poi, Diabolo, Denge Sopası, Labut gibi aktivitelerle yeni ilgi alanları edinebilecekler.

Modern şehir yaşamında, sokaklarda oynama özgürlüğüne sahip olamayan çocuklar, anne ve babalarının sokaklarda oynadığı nostaljik oyunlarla tanışıp; Seksek, Halka Oyunu, Yedi Kiremit, Beş Taş, Misket, Topaç Çevirme, İp Atlama, Sokak Bowlingi gibi geleneksel sokak oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirebilecekler.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi teras alanında yer alan Panayır; 14.00 – 19.00 saatleri arasında, 17 Haziran Cumartesi gün sonuna kadar devam edecek. Katılımcı olanlar tüm aktivitelerden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, hayata geçirdiği etkinliklerle 7’den 77’ye tüm ziyaretçilerini mutlu eden, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz