Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da Babalar Günü ve bayram alışverişi kazandırıyor

Nevçarşı’da Babalar Günü ve bayram alışverişi kazandırıyor

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Babalar Günü ve bayram için özel bir alışveriş kampanyası düzenledi. 1-16 Haziran tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde, 3.000 TL değerinde alışveriş yapanlar çeşitli tutarlarda hediye çekleri kazanma şansına sahip olacak.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine özel bir alışveriş kampanyası ile Babalar Günü ve bayram heyecanını yaşatıyor. 1-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Bas Kazan” dijital oyun temalı kampanya, alışveriş tutkunlarını heyecan dolu anlar yaşatmayı hedefliyor.

Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde 3.000 TL değerinde alışveriş yapan ziyaretçiler, dijital yeni yıl temalı oyun mekanizmasına katılarak çeşitli tutarlarda hediye çekleri kazanma şansı elde edecekler. Kazanılabilecek hediye çekleri 500 TL, 750 TL ve 1.000 TL olarak belirlendi. Kampanya, aynı gün içerisinde yapılan tek seferlik ve toplamda gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanya standı, ziyaretçileri ağırlamak için her gün 12.00 ile 20.00 saatleri arasında açık olacak. Babalar Günü ve Bayram alışverişinizi Nevçarşı’da yapanlar hem eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşayacak hem de kazanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz