Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da alışverişler hediye çeki kazandırıyor

Nevçarşı’da alışverişler hediye çeki kazandırıyor

Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde “Çarkçevir” kampanyası, alışveriş tutkunlarına heyecan katıyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, alışveriş tutkunlarını harika bir kampanyayla karşılıyor. 8-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Çarkçevir” kampanyası, müşterilere sürpriz hediyeler ve unutulmaz deneyimler sunuyor.

Bu heyecan verici kampanya, alışveriş meraklılarını bekliyor. 8-17 Eylül tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 2.500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, özel bir şansa sahip oluyorlar. Çarkı çevirdiklerinde kazanabilecekleri ödüller arasında 300 TL Param Kart, 500 TL Param Kart, 750 TL Param Kart, 1.000 TL Param Kart, 2 adet sinema bileti ve patlamış mısır bulunuyor.

Kampanya, aynı gün içerisinde yapılan tek seferlik ve toplam alışverişlerde geçerli. Bu sayede müşteriler, alışverişlerini tek bir günde gerçekleştirerek şanslarını deneyebilirler.

Kampanya, market (Migros) alışverişi, yeme-içme, kafe-restoran, kuyum ve Tobacco Shop alışverişlerini kapsamıyor. Her katılımcı, kampanya süresince yalnızca bir kez şansa katılma hakkına sahip.

Kazanılan Param Kart ödülleri ve hediye çekleri, 18-29 Ekim tarihleri arasında kullanılabilir ve ödül kuponlarında belirtilen şekilde geçerli.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, alışveriş tutkunları için vazgeçilmez bir nokta haline gelmeye devam ediyor. Her daim yenilikçi ve çekici kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Çarkçevir kampanyası da bu çerçevede, alışverişin ötesinde bir deneyim sunarak ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz