Ana Sayfa AVM Nevçarşı Gençlik Festivali başlıyor

Nevçarşı Gençlik Festivali başlıyor

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 3-4 Haziran tarihlerinde AVM açık alanında Nevçarşı Gençlik Festivali etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 3-4 Haziran tarihlerinde festival alanında gerçekleştirilecek olan “Gençlik Festivali” kapsamında Rodeo, Bowling, Dart Futbol etkinlikleri ile gençler ve kendini genç hisseden herkes için eğlence dolu bir deneyim sunacak. Etkinlikler 14.00 ile 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek ve kayıt için 50 TL’lik alışveriş fişi Danışma noktasında kabul edilecek.

Festival alanında çeşitli oyunlar, yarışmalar, hediyeler, tadım ve satış stantları da bulunacak. Katılımcılar dart futbol, bowling etkinliklerine 8 yaş ve üzeri, Rodeo’ya ise 12 yaş ve üzeri katılabilirler. Katılım için aynı gün içinde alınan market fişleri haricindeki 50 TL ve üzeri alışveriş fişi yeterli olacak.

Nevçarşı Gençlik Festivali, gençleri ve genç ruhlu ziyaretçileri eğlence dolu bir atmosferde bir araya getirecek. Etkinliklerdeki heyecan verici oyunlar ve aktivitelerle unutulmaz anılar biriktirilecek. Nevçarşı Alışveriş Merkezi, bu festivalle ziyaretçilerine keyifli bir deneyim sunmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz