Ana Sayfa AVM Nevçarşı AVM ziyaretçilerine heyecan dolu alışveriş fırsatı

Nevçarşı AVM ziyaretçilerine heyecan dolu alışveriş fırsatı

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine özel bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. 19 Ekim ile 29 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Çarkı Çevir Kampanyası” ile alışveriş tutkunlarına heyecan dolu bir fırsat sunuluyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde “Çarkıfelek” kampanyası Ekim ayında da devam ediyor.Kampanya kapsamında, aynı gün içerisinde toplamda 2.500 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, İpekyol, Gusto, Özdilek, Madame Coco, English Home, Chakra, Queen Accessories, Lova Yatak, Koton, Penti, Suwen mağazalarından farklı tutarlarda hediye çeki kazanma fırsatı elde ediyor. Kazanılan hediye çeklerinin değerleri 500 TL, 750 TL ve 1.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kampanya sadece aynı gün içerisinde yapılan tek seferlik ve toplamda gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olacak. Migros market alışverişleri, yeme-içme, kafe-restoran, kuyum ve Tobacco shop fişleri kampanyaya dahil edilmiyor. Ayrıca, katılımın yalnızca 18 yaş ve üzerindeki ziyaretçilere açık olduğu da belirtiliyor.

Nevçarşı AVM yönetimi, kampanya stoklarının sınırlı olduğunu ve her bir katılımcının yalnızca bir kez kampanyaya katılabileceğini vurguluyor.

Ziyaretçiler, bu özel kampanya ile alışveriş keyfini ikiye katlayarak, favori markalarından kazanacakları hediye çekleriyle alışverişlerini daha da keyifli hale getirebilecekler. Nevçarşı AVM, ziyaretçilerine sağladığı bu benzersiz fırsatlarla alışveriş deneyimini daha da unutulmaz hale getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz