Ana Sayfa AVM Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde çocuklara yaratıcı atölye etkinlikleri

Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde çocuklara yaratıcı atölye etkinlikleri

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, çocukları 24-25 Şubat ve 2-3 Mart tarihlerinde düzenlenecek özel atölye etkinlikleriyle buluşturuyor. Cumartesi ve pazar günleri gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar, slime yapma, tuval boyama ve kil ile modelleme gibi yaratıcı atölyelerde hem eğlenip hem de el becerilerini geliştirecekler.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, çocukları yaratıcılıklarını geliştirecek ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri özel atölye etkinlikleriyle buluşturuyor. 24-25 Şubat ve 2-3 Mart tarihlerinde düzenlenecek etkinliklerde çocuklar, farklı konseptlerdeki atölyelerde keyifli zaman geçirecekler.

24 Şubat Cumartesi – Slime Atölyesi:
İlk etkinlikte çocuklar, renk renk ve farklı dokularda olan slimeleri oluşturarak hem eğlenecekler hem de el becerilerini geliştirecekler.

25 Şubat Pazar – Tuval Boyama Atölyesi:
Pazar günü gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, kendi hayal dünyalarını tuvale yansıtarak resim yapma yeteneklerini keşfedecekler.

2 Mart Cumartesi – Slime Atölyesi:
Slime tutkunları için düzenlenecek ikinci slime atölyesinde çocuklar, farklı malzemeler kullanarak eğlenceli slimeler tasarlayacaklar.

3 Mart Pazar – Kil ile Modelleme Atölyesi:
Son etkinlikte ise çocuklar, kil kullanarak küçük modeller yapacak ve hayal güçlerini serbest bırakarak kendilerini ifade etme şansı bulacaklar.

Etkinlikler, her gün 4 seans halinde düzenlenecek olup, katılım için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor. Ebeveynler, çocuklarını bu keyifli etkinliklere kayıt yaptırarak hem eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlayabilirler. Unutulmaz anlar ve yaratıcı deneyimler için Nevçarşı Alışveriş Merkezi çocukları bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz