Ana Sayfa Gündem Neva AVM açıldı

Neva AVM açıldı

Markam AVM Yatırım Şirketleri’nin yatırımıyla hayata geçirilen Neva AVM, açıldı. İlk gün kapılarının açılmasıyla Sultangazililerin akınına uğrayan Neva AVM’de, hem mağazalar hem de eğlence alanları yoğun ilgi gördü.

Sultangazi’de konumlanan Neva AVM, kapılarını açtı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde, yönetici kadroları ve Markam AVM Yatırım Şirketleri iş birliğince hayata geçirilen Neva AVM ve Eğlence Merkezi, Sultangazi’de buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin açılış törenine Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazi Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Meclis Üyesi Mahmut Yılmaz, iş yeri yöneticileri ile basın mensupları Sultangazi’nin ilk AVM’sinin açılışına geniş katılım sağladı.

Sibel Kardeşler: Enerjimizi Sultangazi’ye katmaya geldik
Sultangazi’nin kendine has dinamikleri olduğunu vurgulayan İdeas AVM Kiralama ve Yönetim Danışmanlığı CEO’su Sibel Kardeşler, “Biz, Sultangazi’nin bu özelliğini desteklemeye, kendi enerjimizi de Sultangazi’ye katmaya geldik. Sultangazi, Sosyal Toplum Kuruluşları, yerel yönetimleri ve sahip olduğu sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerle önümüzdeki yıllarda İstanbul’un incisi olarak anılacak bir ilçe. Sultangazi’nin sahip olduğu değerlerin yanı sıra geleceğe yönelik potansiyelinin de ne kadar çok olduğunu gördük. Bugün, çok güzel bir birlikteliğin en önemli adımlarından birini atıyoruz” diye konuştu.

Neva AVM açılış kurdelesini birlikte kesen Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Sultangazi AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, iş yeri sahiplerine hayırlı ve bereketli bol kazançlar dilerken vatandaşlara da hayırlı ve ekonomik alışveriş yapmaları temennisinde bulundu. Altunay ve Dağlar Civan, açılışın ardından alışveriş merkezini gezerek iş yeri yöneticilerinden bilgi aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz