Ana Sayfa AVM Nejat Uygur Fotoğraf Sergisi Kale Outlet Center’da

Nejat Uygur Fotoğraf Sergisi Kale Outlet Center’da

Kale Outlet Center’ın daha önce Türkan Şoray, Emel Sayın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik ve Filiz Akın için gerçekleştirdiği “Geçmişten Geleceğe Başarı hikayesi Fotoğraf Sergisi”, bu kez ömrünü insanları güldürmeye adamış, büyük usta Nejat Uygur için yapılıyor.

Kale Outlet Center fotoğraf sergisi hazırlık süresi için, 30 kişilik ekip, 7 ay boyunca fotoğraflara ulaşma süresi, özel tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi.

Sergide Nejat Uygur’un hayranlarından gelen fotoğraflarla birlikte toplam 3 bin adet fotoğraf yer alıyor.

26 bin metrekarelik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinlerinin, Nejat Uygur’un fotoğrafları ile renkleneceği serginin açılışı; Aralık ayında Güngören Kale Outlet Center’da Nejat Uygur’un Ailesinin katılımıyla gerçekleşecek. Büyük Usta Nejat Uygur’un sanat ve özel yaşamından en özel karelerinin tüm AVM’yi süsleyeceği sergi; açılışından sonra 1 ay boyunca ziyaretçilere açık olacak ve sergiden elde edilecek tüm gelir “Lösemili çocukları yaşatma ve bir umut derneğine bağışlanacak .

Nejat Uygur Geçmişten Geleceğe başarılı hikayesi fotoğraf sergisi Uygur Ailesi ve Markopaşa Müzikhali tam kadro oyuncuları katılımıyla 21 Aralık Çarşamba günü saat 16.00’da açılışı gerçekleşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz