Ana Sayfa Gündem Nars Kanyon Mağazası kapılarını açıyor

Nars Kanyon Mağazası kapılarını açıyor

Nars Kanyon AVM mağazası dikkat çeken iç tasarımı ile 29 Temmuz Cumartesi günü kapılarını açıyor

Keskin çizgiler ile dikkat çeken mağaza, parlaklığın ön planda olduğu lüks ve modern bir tasarıma sahip. Dünya çapında farklı noktalarda yer alan NARS mağazalarının yeni tasarımı, Nars’ın kurucusu ve kreatif direktörü olan François Nars ve New York merkezli tasarım firması Baron & Baron’un kurucusu olan Fabien Baron imzasını taşıyor.

Mağazadan Notlar

Kanyon Alışveriş Merkezi’nde bulunan Nars mağazası, Türkiye’deki en büyük Nars mağazası olacak.

Mağazada aynı anda hizmet verme imkanına sahip sekiz ayrı makyaj istasyonu yer alıyor. Bu makyaj istasyonlarında Nars makyaj artistleri randevu sistemi ile çalışarak makyaj servisi veriyor olacaklar.

Aynı zamanda Türkiye’de ilk kez bir Nars mağazasında yer alacak olan “Cheek Bar” ve “Lip Bar” alanlarında müşteriler, kendi renklerine uygun dudak makyajı ve allık alternatiflerini keşfetme fırsatı bulacaklar. Mağazada yer alan 4 adet dev ekranda ise François Nars’ın kışkırtıcı dünyasından kareler yer alıyor.

Modernliği temel alan satış alanı, Nars’ın Kanyon AVM mağazasında kült klasik duvarlarının yanı sıra François Nars’a ayrılan büyük bir duvarla tamamlanıyor. Bu duvarda NARS’ın ikonik ürünlerinin yanı sıra François Nars’ın fotoğrafları, ilham aldığı kimi kitaplar ve kendi kitabı da sergileniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz