Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Mutluluk Zamanı oyuncuları Optimum ve Piazza AVM’lerde

Mutluluk Zamanı oyuncuları Optimum ve Piazza AVM’lerde

Adana’da yer alan Optimum ile Kahramanmaraş’ta yer alan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, alışverişin yanı sıra rengarenk etkinlikler ile bulundukları bölgelerde cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Açıldıkları günden bu yana ziyaretçilerini birbirinden ünlü isimler ile buluşturan Optimum ve Piazza AVM, 10 Kasım Cuma günü vizyona girecek olan “Mutluluk Zamanı” filminin başrol oyuncularını özel gala gösterimlerinde ağırlayacak.

Kiralık Aşk dizisi ile izleyenlerin gönlünde taht kuran, televizyonda yakaladıkları uyumu sinemada da sürdüren Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini Cengiz Bozkurt ile paylaştığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı “Mutluluk Zamanı” filmi 10 Kasım’da vizyona girecek. Yılın beklenen romantik komedi filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, Kahramanmaraşlı ve Adanalı hayranlarıyla Optimum ve Piazza AVM’de buluşacak.

Elçin Sangu ve Barış Arduç 11 Kasım’da Kahramanmaraş ve Adana’da olacak

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği, eleştirmenlerin yılın romantik komedisi olarak nitelendirdiği filmin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç, 11 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’te Kahramanmaraş Piazza’da, saat 20.00’de ise Adana Optimum’da olacak.

Kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle Kahramanmaraşlı ve Adanalı ziyaretçilere hizmet veren Piazza ve Optimum AVM, Cinemaximum ve Avşar Sinema salonlarında yapılacak özel film gösterimi öncesinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’u sevenleri ile bir araya getirecek. Sinemaseverler, film öncesi ünlü isimler ile sohbet edip, fotoğraf çektirme imkanı bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz