Ana Sayfa AVM Murat Boz Konseri Mall of İstanbul’da

Murat Boz Konseri Mall of İstanbul’da

Mall of İstanbul, yaklaşan eğitim yılını ve Kurban Bayramı’nı muhteşem konserler ve indirimlerle kutluyor. Mall of İstanbul 8 Eylül’de Pop Star Murat Boz konseri ve tüm gün sürecek avantajlı indirimlerin yanında devam eden 3 gün boyunca Küba, Latin ve Balkan müziği konserlerine sahne olacak.

“Avrupa’nın En İyisi” seçilen, Türkiye’nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul, 350 mağazası ve binlerce dünya markası ile okula dönüşlerin başladığı şu günlerde okul ihtiyaçları, kışa hazırlık ve sonbahar alışverişleri için bayram tadında bir gün düzenliyor.

Mall of İstanbul, 8 Eylül 2016 tarihinde mağazalarında tüm gün boyunca yüzde 70’e varan büyük indirimler sunarken, sevilen pop müzik sanatçısı Murat Boz’da aynı gün saat 21.15’te herkese açık bir konser verecek. Mall of İstanbul ziyaretçileri, 9 Eylül’de Kübalı müzisyenlerin seçkin eserleriyle, 10 Eylül’de Latin ezgileriyle, 11 Eylül’de de Balkan eserleriyle müzik ziyafeti yaşayacak.

Kidz TV ekranlarından tanınan, çocukların sevdiği karakterler, Arı Maya, Alvin & Britany, Robin Hood, Heidi ve Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MoiPark’ın eğlenceli karakterleri de eğlenceye eşlik edecek. Çocukların yönelik interaktif oyunlarla eğleneceği günde, aynı zamanda ünlü DJ performansları da gerçekleşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz