Ana Sayfa AVM Muhteşem yaz hediyeleri Capacity’de sahiplerini buldu

Muhteşem yaz hediyeleri Capacity’de sahiplerini buldu

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 10. yıla özel olarak ziyaretçilerine düzenlediği, 22 Nisan – 28 Haziran tarihleri arasında AVM içindeki mağazalardan yapılan 100 TL ve katları tutarında alışveriş ile katılım hakkı kazandıkları yaz kampanyası hediyeleri çekilişle sahiplerini buldu.

46 bin 742 adet katılımının olduğu çekiliş Milli Piyango İdaresi Bahçekapı Şube Müdürü Veli Pan ve Bakırköy 1. Noter Başkatibi Devrim Büyük’ün huzurunda 1 Temmuz Cumartesi günü saat 13.00‘te Capacity’de gerçekleşti.

Rüya gibi bir araç, Hyundai Tucson Elit 2017 model otomobili kazanan asil talihli Semra Ekşi olurken yedek talihli Nil Fırat oldu.
Titanic Beach Lara Otel’den çift kişilik tatil kazanan asil talihliler, Sevgi Özdemir, Suat Arpaç, Didem Özen, Murat Cansu, İzzet Girgin, Mustafa Ayvaz ve Mehmet Mustafa Çatuk olurken yedek talihliler; Aygül Nurddinova, Ömer Gümüştekin, Niyazi Arslan, Caner Yardımcı, Kaan Nevzat Şarlak, Nesrin Özsoy ve Cansu Bilge oldu.

Tui Magic Life Water World / Belek’ten çift kişilik tatil kazanan asil talihli Seda Yirmibeş, yedek talihli Gürbüz Atabek.

Tui Magic Life /Sarıgerme’de çift kişilik tatil kazanan asil talihli Damla Bingöl, yedek talihli ise Selin Baysan Şişman.

Tui Magic Life / Belek ‘te çift kişilik tatil kazanan asil talihli Nihan Bakan olurken yedek talihli Zuhal Alkan.

Tui Magic Life Bodrum Imperial’de çift kişilik tatil kazanan asil talihli Yıldız Keskin, yedek talihli Merkan Öztürk.

PegasosResort/Alanya‘da çift kişilik tatil kazana talihli Tahir Baykuş olurken yedek talihli Aydın Köseoğlu.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02.00’ye kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz