Ana Sayfa Marka-Mağaza Mudo, “Kızlar Sahada Turnuvası”nda 3. oldu

Mudo, “Kızlar Sahada Turnuvası”nda 3. oldu

Mudo, Türkiye’nin ilk ve tek Kadınlar Futbol Festivali “Kızlar Sahada Turnuvası 2016”da 3. oldu.

Türkiye’de hazır giyim, mobilya ve ev dekorasyonu perakendeciliğinin öncü şirketi Mudo, Türkiye’nin alanında en yüksek katılımla gerçekleşen ve gelenekselleşmiş ilk özel kadınlar futbol turnuvası olan Kızlar Sahada etkinliğinde üçüncü oldu ve yarı finale çıkmaya hak kazandı.

Sadece futbol için değil, eğlenmek, ilham vermek ve sosyal sorumluluk projelerine destek olmak için sahaya çıkan katılımcılar takım ruhunun, Fair-Play’in ve eğlencenin öne çıktığı Kızlar Sahada’da farklı yarışmalar düzenleniyor. Mudo, bu yıl 3. kez katıldığı, ekip ruhunun öne çıktığı bu platformda Türkiye’nin önde gelen şirketleriyle yarıştı. Bu seneki Kızlar Sahada’da ise Mudo kadın futbol takımı, karşılaştığı Borusan Otomotiv’i 4-0 yenerek, kurumsal kategoride yarı finale çıkmaya hak kazandı. Mudo, “Kızlar Sahada” turnuvasının final maçında Eczacıbaşı’nı da 3-0 yenerek 3. oldu.

Kızlar Sahada 2016

Kızlar Sahada, ilk olarak kurumsal firmalarda çalışan kadınlara yönelik olarak başlatılmış bir futbol turnuvasıdır. Şimdiye kadar 2000 kadını futbol ile tanıştıran ve bu yıl 4. Yılını kutlayan turnuva, 2013’te İstanbul Akatlar’da düzenlenen turnuva 2014’te İtü Arena’da, 2015’te ise Darüşşafaka’da düzenlenmiştir. 2016’da tekrar İTÜ Stadyumu’nde gerçekleşen etkinlik bu yılda Borusan, Eczacıbaşı , BP , Lidyana.com , Phizer , Mercedes-Benz , Amerikan Hastanesi , Prolink, P&G ve Vodafone gibi Türkiye’nin kurumsal firmalarını ağırlamaya devam ediyor. Etkinlik sosyal sorumluluk projesi kapsamında olduğu için ise, bilet satışından elde edilen gelir Açev ve İTÜ Vakfı’na bağışlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz