Ana Sayfa Marka-Mağaza Mudo Collection, yeniden yaratıldı

Mudo Collection, yeniden yaratıldı

Mudo Collection Kadın Koleksiyonu, moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu’nun Kreatif Direktörlüğü’nde Sonbahar  Kış 2015/16 sezonuyla başlayan işbirliği ile yenilendi.

Mudo’nun sevilen çizgisini global trendler, mükemmel kalıplar, kadınsı kuplar, feminen detay ve renklerle yorumlayan Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi, Mudo Collection kadın koleksiyonunu yeniden tasarladı.

Mudo Collection’un tamamen yenilenen koleksiyonu enerjik, capcanlı, eğlenceli, feminen ve daha renkli.

Yenilenen Mudo Collection kadın koleksiyonu, global moda trendlerine göre modernize edilerek tasarlandı.Kumaş yapıları değişti. Mudo kadınının her anına kolaylıkla eşlik edebilecek, nefes alabilen,gün boyu deforme olmayacak pratik kumaşlar kullanıldı. Doku, tuşe ve likrayla içinde rahat hissedilecek, şık olurken rahatlığı ve konforu göz ardı ettirmeyecek, harekete izin veren kumaş seçimleri yapıldı.Tüm kalıplar dünya standartları ölçülerine göre revize edildi. Hepsi birbiriyle kombinlenebilecek 600 parçalık geniş bir koleksiyon hazırlandı.

Tüm baskılar, nakışlar ve danteller Mudo’yu ifade eden hikayelerle tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlandı. Koleksiyondaki tüm ürünler renkleriyle, kumaşlarıyla, baskılarıyla birbirleriyle kombinlenmeye uygun hale geldi.Aksesuarlar koleksiyondaki tüm parçalara uyumlu olacak şekilde yeniden uyarlandı.

Koleksiyonda tasarım gustosunun ön planda tutulduğu, zamansız, sonraki sezonlarda yeni ürünlerle kombinlenebilecek vazgeçilmez parçalar bulunuyor. Mudo kadını kendini her biri ince zevk ve dokunuşlarla tasarlanmış yeni Mudo Collection ile ifade ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz