Ana Sayfa İNDEKS BodrumShop&Go MR. D.I.Y., Shop&Go ile Bodrum’da

MR. D.I.Y., Shop&Go ile Bodrum’da

Avrupa’ya Türkiye’deki mağaza yatırımlarıyla adım atan MR. D.I.Y., yeni mağazasını Bodrum Shop&Go Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı.

Bodrum Shop&Go Alışveriş Merkezi, müşterilerine yeni bir hizmet sunmak için yapı market MR DIY ile marka karmasını genişletti.

MR DIY mağazası, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Boya, fayans, elektrik malzemeleri, el aletleri, bahçe malzemeleri ve daha birçok ürün, ev tadilatı veya tamiri için ihtiyaç duyulan her şeyi bulabileceğiniz mağazada yer alıyor.

Dekorasyona ve ev gereçlerine ilgi duyanlara; hırdavattan kırtasiye ve hobi alternatiflerine kadar her alanda, aradıkları tüm malzemeleri sunan MR. D.I.Y., yeni mağazalarla büyüyor.

Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonu ve “daima uygun fiyat” sloganıyla çalışan MR. D.I.Y., kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak Bodrum Shop&Go AVM’de ziyaretçilerinin hayatında fark yaratacak.

MR. D.I.Y., 9 ülkede, 2 binden fazla mağazası ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Evi için alışveriş yapmak, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmak isteyenler, MR. D.I.Y. mağazalarını tercih ediyor. Kaliteyi rekabetçi fiyatlarla sunan MR. D.I.Y., Hırdavat, Ev Gereçleri & Dekorasyon, Elektronik, Kırtasiye & Spor Malzemeleri ve diğer (oyuncaklar, otomotiv aksesuarları, takı ve kozmetik) kategorilerden oluşan toplam 5 ana kategori altında herkese hitap edecek ürünleri farklı bir perakende deneyimi sunuyor.

Bodrum Shop&Go Alışveriş Merkezi, müşterilerine geniş bir seçim sunan mağazaların yanı sıra keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. MR DIY mağazasının açılışı ile birlikte, Bodrum Shop&Go AVM, evlerini yenilemek veya tamir etmek isteyenler için ideal bir alışveriş noktası haline geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz