Ana Sayfa İNDEKS 1001 Airport Mall Model of Celebrity, Kıbrıs’ta yetenek avına çıkıyor

Model of Celebrity, Kıbrıs’ta yetenek avına çıkıyor

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının ön eleme takvimine bu yıl yavru vatan KKTC de girdi.

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi, 7 Ağustos Pazar Günü, saat 16.00’da KKTC’nin tek alışveriş merkezi 1001 Airport’ta olacak.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten organizatör Banu Noyan, yoğun talep üzerine bu yıl Kıbrıs’ta da ön eleme yapmaya karar verdiklerini belirtti. Gittikleri her şehirde izdiham yaratan Model of Celebrity seçmelerini bu yıl daha geniş kapsamlı tutan ekip, Kıbrıslı gençleri de sanat dünyasına kazandıracak.

Kıbrıs 1001 AVM Müdürü Mehmet Akalın’ın konuk jüri olarak yer alacağı ön elemeye son başvuru tarihi 6 Ağustos 2016 Cumartesi günü olacak.

Şenol İpek’in sunumuyla gerçekleşecek Kıbrıs 1001 Airport’taki ön elemeyi geçmeyi başaran yetenekli gençler, muhteşem finalde podyuma çıkarak şov dünyasına adım atacak. Ünlü bir oyuncu, sunucu ya da başarılı bir manken olmak isteyenler, alanlarında duayen Model of Celebrity jürisinin karşısındaki yerini alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz