Ana Sayfa AVM Model of Celebrity’de Semih Öztürk sürprizi

Model of Celebrity’de Semih Öztürk sürprizi

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisini son durağı Bursa Endülüs Park Alışveriş Merkezi oldu. Model of Celebrity’nin sürpriz konuğu Semih Öztürk de hayranlarıyla Bursa’da buluştu.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisini son durağı Bursa Endülüs Park Alışveriş Merkezi’ydi.

Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisi, bu kez yanlarına konuk jüri olarak Ütopya ve Survivor yarışmalarına damga vuran televizyon fenomeni Semih Öztürk’ü aldı.

Bursalı olan Semih Öztürk, şöhret olmak için elemelere katılan genç hemşerileri arasından seçim yapmakta zorlandı.
Podyum ve ekrana adım atmak isteyen 200 genç, jürinin karşısına çıktı. Kıran kırana geçen zorlu eleme sonucu 21 kişi, Model of Celebrity büyük finaline bir adım daha yaklaşarak yarı finale kaldı.
Bursa Endülüs Park AVM Müdürü Bulut Kılıçaslan’ın da konuk jüri olarak yer aldığı Model of Celebrity elemelerine lafını esirgemeyen jüri üyelerinin açıklamaları damga vurdu.

Jüri üyeleri arasında starlık tartışması yaşandı
Armağan Çağlayan Aleyna Tilki’nin starlık yolunda olduğunu söyleyince Uğurkan Erez, “Aleyna değil, Çağla Şikel star” dedi. Semih Öztürk ise “Aleyna Tilki star değil popüler” diyerek tartışmayı hararetlendirdi.

Podyumun ünlü ismi Çağla Şikel’e övgüler yağdıran usta koreograf Uğurkan Erez, “Çağla çok güzel bir kız değildir. Çağla karizması, aurası olan, gittiği her yerde ışığıyla etrafın ilgisini çeken bir çocuktur. Çağla podyuma çıktığı an akan sulan durur. Yüz sene daha Çağla gibisi gelmez podyuma” dedi. Yarışmanın sivri dilli jürisi Armağan Çağlayan ise, “Uğurkan abi, artık modellik mankenlik tedavülden kalktı. Defile bile yapılmıyor. Senede bir” deyince Uğurkan Erez sinirlendi.

Erez, “Sizin yüzünüzden böyle oldu. Oyunculuk yüzünden. Herkes oyuncu olmak istiyor. Bakalım ne zaman bitecek dizi furyası” yanıtını verdi. Çağlayan ise “Para televizyonda Sen de bize gel” deyince bütün AVM kahkahaya boğuldu. Bir izleyicinin “Victoria Secret defilesine Türkiye’den hangi manken çıkabilir sorusuna Uğurkan Erez, “Bir Özge Ulusoy çıkar” yanıtını verdi.

Hemşehrilerinin karşısına çıkan Semih Öztürk, “Bence dönemin mesleği sosyal medya fenomenliği ve blogger’lık. Artık herkes bu işe soyundu. Bence Kerimcan Durmaz star değil, fenomen” dedi. Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la aynı yarışmada jüri üyeliği yapan Uğurkan Erez, “Starlık başka bir şey Kerimcan Durmaz fenomen. Çok düzgün bir çocuk, çok saygılı. Çalışmaktan büyük keyif aldım” diye konuştu.

Ebru Şallı ve Çağla Şıkel’in ardından Demet Şener’in de boşanacağını açıklamasıyla ilgili konuşan Uğurkan Erez, “Modellerin evlilikleri neden uzun sürmüyor” sorusuna “Eğer anlaşamıyorsan eğer bir problem varsa, o problemde belki çocuklarının yanında kavga gürültü ediyorsan boşanman gerekir. Bir kadın ekonomik özgürlüğünü ilan ettiği zaman rahat boşanabilir ama ekonomik özgürlüğü yoksa çok zor” yanıtını verdi. Demet Şener’in boşandıktan sonra podyuma dönmeyeceğini söyleyen Uğurkan Erez, “Demet Celebrity. Şu anda çok özel defilelerde finalde çıkıyor. Podyuma dönmez” dedi.

Son dönemde müzik dünyasında “Emel Sayın mı Bülent Ersoy mu Diva” tartışmasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Uğurkan Erez, “Bunlar medyanın ve halkın koyduğu isimler. Tarkan’a Megastar, Ajda Pekkan’a Süperstar, Bülent Ersoy’a Diva derler. Şu ana kadar Bülent Ersoy Diva olarak anılmıştır. Emel Sayın da hiçbir zaman ‘Divayım’ dememiştir” açıklamasında bulundu.

Bir televizyoncu olarak asla evlilik programı yapmayacağını söyleyen Armağan Çağlayan, “Başlarda bu programlarda yaşananlar gerçekti. Ancak son iki yıldır reality şova dönüştüğünü düşünüyorum. Artık ünlüler de çıkıyor evlilik programlarına. Ben evlilik programı yapmam ama sonuçta izlenen bir iş. İnsanlar kızıyormuş gibi yapıyor ama bütün gün evlilik programı izliyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz