Ana Sayfa AVM Model of Celebrity 2016 seçmeleri Metrocity AVM’deydi

Model of Celebrity 2016 seçmeleri Metrocity AVM’deydi

Metrocity AVM, Model of Celebrity 2016 seçmelerine ev sahipliği yaptı. Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak için yola çıkan organizasyon, büyük ilgi gördü.

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak için yola çıkan başarılı organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity ekibi İstanbul’da bu kez Metrocity AVM’deydi.

Oyuncu ve manken adayları jürinin değerlendirmesini geçip, yarı finale çıkabilmek için birbirleriyle yarıştı. Yoğun ilginin olduğu Model of Celebrity 2016 seçmelerine yüzlerce genç katıldı. 25 genç elemeyi geçerek yarı finale çıkmaya hak kazandı. Jürinin özel konuğu ise Metrocity AVM Müdürü Rauf Tan Polat’tı. Manken adaylarını değerlendiren jüri üyelerinin Cansu Dere tartışması seçmelere damga vurdu.

Mankenlikten oyunculuğa geçen isimleri konuşan jüri üyelerinden Uğurkan Erez, “Cansu Dere için çok iyi bir manken ve çok iyi bir oyuncudur. Bir stardır” deyince Armağan Çağlayan, “Cansu Dere dendiği zaman aklımıza oyunculuğu mu, modelliği mi geliyor? Modelliği geliyor” yanıtını verdi. Uğurkan Erez ise “Cansu Dere dendiğinde aklıma mankenliği değil artık oyunculuğu geliyor” diye ısrar etti.

Ortamı yumuşatmak ise ünlü organizatör Banu Noyan’a düştü. “Cansu Dere podyumda iyi bir manken kamera önünde ise çok iyi bir oyuncudur” diyerek tartışmaya nokta koydu. Artık Türkiye’de eskisi kadar defile yapılmadığına dikkat çeken Uğurkan Erez, “Türkiye’de artık çok az defile yapılıyor. Mankenler sadece Fashion Week’te çalışabiliyorlar. Geçimlerini zor sağlıyorlar. Biz de çocukları diziler için Armağan Bey’in yapım şirketine yolluyoruz oyuncu yapsın diye” diyerek moda dünyasının perde arkasını ortaya koydu.

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan da “Gençler artık Best Model’a bile model olmak için değil, oyuncu olmak için katılıyor. Şenol İpek, İsmet Özhan gibi mankenlerin miladları doldu” dedi.
Bir yarışmacının “Şimdi model, ileride de jüri olmak istiyorum” demesi üzerine Armağan Çağlayan, “Artık Türkiye’de jüri olmak meslek” yanıtını verdi. Uğurkan Erez ise Popstar yarışmasının unutulmaz jüri üyesi Armağan Çağlayan’a dönerek “Bu işe ilk sen başladın, biz de senden özendik” dedi.

Televizyonlarda moda programı olmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, İşte Benim Stilim programı için, “Uğurkan Bey’in içinde bulunduğu şey bir reality show’dur” diyerek yeni bir tartışma başlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz