Ana Sayfa AVM Moda Günleri’ne ziyaretçi akını

Moda Günleri’ne ziyaretçi akını

İstanbul Anadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Optimum Outlet Moda Günleri’nde lider markaların yeni koleksiyonları görücüye çıktı. 7 – 8 Kasım’da gerçekleşen, moda dünyasının ünlü isimleri Carlos Martin, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın yer aldığı defilelere moda severler yoğun ilgi gösterdi.

Arzulanan dev markaların outlet mağazalarının bulunduğu, herkesi moda ve keyifli yaşamla buluşturan İstanbul Optimum Outlet, 7 – 8 Kasım tarihlerinde yapılan 2015/2016 Sonbahar – Kış Moda Günleri’nde ziyaretçilerine dopdolu bir hafta sonu yaşattı.

7 Kasım Cumartesi günü koreografisinde Akif Örük imzası olan ilk defilede Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Pascal Nouma’nın baş modelliğindeki 2015/2016 Sonbahar – Kış modasına ait kreasyonlar ziyaretçilerle buluştu. İstanbul Optimum Outlet’te yer alan markaların kreasyonlarından oluşan defile, 8 Kasım Pazar günü yine Carlos Martin, Özge Ulusoy ve Çağla Şıkel’in baş modelliğindeki defile ile devam etti. Modaya yön veren pek çok markanın koleksiyonlarının yer aldığı defilelerde elektronik keman sanatçısı Giselle Tavilson müzik şovuyla ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Optimum Moda Günleri’nin sürprizi ise defilelerin ardından yer alan mini konserler oldu. 7 Kasım Cumartesi günü pop müziğinin yakışıklı ve taze kanı Edis “Benim ol” ve “Olmamış mı” adlı sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi. 8 Kasım Pazar günü ise Miş Miş Simge şarkılarıyla Optimum Outlet ziyaretçilerine eğlence dolu dakikalar yaşattı.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği defile ve konserlerle Optimum Outlet’te festival havası esti. 2015/2016 Sonbahar – Kış modasının yeni trendleriyle tanışmak, müzik coşkusunu doyasıya yaşamak ve dev markaların outlet mağazalarıyla kaliteli alışverişin tadını çıkarmak isteyen alışveriş ve eğlence sevenler Optimum Moda Günlerinde buluştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz