Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Meltem Güner, Optimum D&R’da okurlarıyla buluştu

Meltem Güner, Optimum D&R’da okurlarıyla buluştu

Edebiyat dünyasının ünlü isimlerini sevenleriyle buluşturmaya devam eden Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bu kez Yazar Meltem Güner’i konuk etti. Sembol okuyucusu olmanın inceliklerini anlattığı “Sırlar Bohçası / Sembollerin Dili’ adlı kitabını Adanalı okurları için imzalayan Meltem Güner, yeni kitabının da müjdesini verdi.

D&R Mağazasındaki imza gününde okurlarına kitaplarını imzalamakla kalmayıp, onlarla sohbet de eden Meltem Güner, kitabında; Cüzdanınızı ne şekilde düzenlerseniz parayla ilişkinizi değiştirebilirsiniz? Yatak odanıza hangi sembolleri yerleştirerek evlilik hayatınıza aşk ve güven kazandırabilirsiniz? İşyerinizde kullanacağınız hangi sembollerle başarı grafiğinizi yükseltebilirsiniz? gibi merak edilen sorulara yanıt verdiğini söyledi.

Meltem Güner, okurlarıyla sohbet ederken, kitabı hakkında, şunları söyledi:
“Renklerden şekillere kadar hayatın her alanında farkında bile olmadan kullandığımız semboller, aslında günümüzü ne şekilde planlayıp organize ettiğimizi gösterir. Sembolleri ve kadim bilgiyi hayatın her alanında bilinçli şekilde kullanarak anbean fark yaratmak mümkün. Sembollerin bir dili vardır. Sembolleri seçerek ve onları hayatınıza alarak konuşturur ve çalışmalarını sağlarsınız. Hangi sembolü nerede kullandığınızın farkında olmadığınızda bile semboller çalışmaya devam eder. İşte ben bu gizemi kitabımda okuyucuma açıklıyorum.”

Yeni kitap rüyalar üzerine
Meltem Güner, rüyalarla ilgili bir kitap hazırlığının da devam ettiğini belirterek, “Bu kitap modern bir rüya rehberi gibi olacak. Çocuklarda rüyalar nasıl yorumlanmalı? Çocukların korkuları rüyalarda nasıl yenilir? Korkularımızı rüya yoluyla nasıl yeneriz? Hayatımızı rüya yoluyla nasıl dönüştürürüz? Gibi soruların yanıtını veriyorum. Aslında bir uyanış kitabı diyebiliriz. Çıkış tarihi belli değil, ama heyecanla hazırlıyorum” dedi.
Yazmanın hayatındaki yerini de anlatan yazar Meltem Güner, “Yazmak sohbet etmek gibi bir şey. Ben herkese yazmayı öneriyorum. Bence kitap çıkartsın çıkartmasın herkes önce kendiyle ilgili bir defter edinmeli ve düşündüklerini, birilerine anlatma ihtiyacı hissettiklerini yazmalı. Ama yazabilmek için de ilk şart okumaktır” diye konuştu.
Yazar Meltem Güner, Adanalı okurlarına gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek, en kısa zamanda tekrar geleceğinin sözünü verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz