Ana Sayfa Gündem MediaMarkt’a yeni CFO

MediaMarkt’a yeni CFO

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’ın CFO’luk görevine, finans sektörünün deneyimli isimlerinden Yeşim Ar Kundakçı atandı.

Uzun yıllar finans alanında üst düzey görevlerde bulunan ve bu alandaki yönetimi konusunda deneyimiyle dikkat çeken Yeşim Ar Kundakçı MediaMarkt’ın yeni CFO’su oldu.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Kundakçı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

Interbank’ta Finansal Planlama ve Kurumsal Finansman bölümlerinde kariyer hayatına başlayan Kundakçı, sırasıyla Du Pont de Nemours, the Coca-Cola Company, Turkcell Group, Gate Gourmet USAŞ ve Beymen’de Türkiye ve yurtdışı operasyonlarını kapsayan üst düzey finansal yönetim görevlerinde bulundu.
Yeniden yapılandırma, kriz dönemlerinde karlı büyüme, yabancı ortaklıklar kurma/yönetme ve özel sermaye şirketleriyle çalışma konularında geniş deneyimleri bulunan Yeşim Ar Kundakçı, 2017 Kasım ayından bu yana MediaMarkt Türkiye’de CFO olarak görev alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz