Ana Sayfa Gündem MediaMarkt’tan 2 yeni mağaza daha

MediaMarkt’tan 2 yeni mağaza daha

Bir kez daha aynı gün 2 yeni mağaza açılışı ile Çorlu ve Bodrum tüketicileriyle buluştu.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki liderlik hedefi ile başlattığı mağaza açılışlarında hızını arttırıyor. 24 Mart tarihinde Çorlu ve Bodrum illerinde ilk kez açtığı yeni mağazalarıyla tüketicilerini son teknoloji ürünlerle bir araya getirdi.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik perakende şirketi MediaMarkt, sektördeki büyüme hedefi doğrultusunda yeni yatırımlarla büyümeye ve tüketicileriyle farklı lokasyonlarda buluşmaya devam ediyor. En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerine sunan şirket, aynı gün hem Bodrum hem de Çorlu’da 2 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 62’ye çıkardı.
Tüketiciyi merkeze alan anlayışla hizmet sunan MediaMarkt’ın Çorlu mağazasında bin 760 metre kare satış alanı bulunuyor. 20 uzman personeliyle hizmet veren mağaza, MediaMarkt’ın Çorlu’daki ilk mağazası oldu.

Aynı gün ilk kez Bodrum’da açılan mağaza ise 17 personel ve 1142 metre karelik satış alanı ile hizmet veriyor. Bodrumluların tüm elektronik ihtiyaçlarını karşılayan mağaza, son teknoloji uygulamalarla tüketicilere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Açılışa özel yüzde 50’ye varan indirimler
MediaMarkt’ın mağazalarında bulunan deneyim alanları sayesinde tüketiciler, son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı yakalarken, GameZone alanlarında ise oyunseverler en iyi gaming ürünlerle bir araya geldi. 50 bine varan son teknoloji ürün ve 5 binden fazla aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini karşılayan mağazalarda, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz