Ana Sayfa Gündem Media Markt, 48. mağazasını açtı

Media Markt, 48. mağazasını açtı

Media Markt, Türkiye’de 48’inci ve Adana’da 3’üncü mağaza açılışını gerçekleştirdi

Media Markt, 15 Mart’ta Adana’daki üçüncü, Türkiye’deki 48’inci mağazasını hizmete açtı. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği mağazada açılışa özel fırsatlar sunuluyor.

Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına Adana ile devam ediyor.

Adanalı tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 700 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiriyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlerin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda istedikleri ürüne online kiosk’lar sayesinde rahatlıkla erişebiliyor.

Açılışa özel fırsatlar

Büyük bir ilgi ile karşılanan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.
Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından 2.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz