Ana Sayfa Gündem Media Markt, 47. mağazasını Bursa’da açtı

Media Markt, 47. mağazasını Bursa’da açtı

Media Markt, Türkiye’deki 47’inci, Bursa’daki 3’üncü mağazasını Bursa Özdilek Özlüce AVM’de açtı.

Media Markt, mağaza yatırımlarına devam ediyor. Büyüme hedefini sürdüren Media Markt, 3 Mart’ta Bursa Özdilek Özlüce AVM’de kentteki 3’üncü, Türkiye’deki 47. mağazasını hizmete açtı.

Media Markt olarak 2017’de de mağaza sayısını artırmaya yönelik yatırımlarına devam edeceklerini belirten Media Markt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Rakipsiz fiyatlarımızı, cazip kampanyalarımızı, ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi, müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Tüketicilerimizin nerede, nasıl alışveriş yapmak istediklerine yönelik beklenti ve görüşleri bizim odağımızda yer alıyor. Bu doğrultuda yeni mağazalarımızın planlaması için çok çalışıyor, araştırmalar ve veri analizleri yaparak açılışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bursa’daki 3’üncü mağazamızla Bursalı tüketicilerimize daha da yaklaşıyor ve onların yüzünü güldürmeye devam ediyoruz” dedi.

“Tüketiciler yeni nesil perakendeciliğe Media Markt ile kavuşuyor”

Bursalıların büyük ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 13 çalışanı ve 439 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini son teknolojiyle buluşturuyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlere ek olarak, tüketiciler aynı zamanda dijital kiosk’lardan istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşabiliyor.

Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefliyor.

Açılışa özel fırsatlar

Yoğun ilgi ile karşılaşılan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. Bunun yanı sıra Bursalı tüketiciler için 3 Mart günü Bursa Özdilek Özlüce AVM mağaza açılışından itibaren 9 gün boyunca 12 ay ve 2 bin liraya kadar olan kredilere yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz