Ana Sayfa AVM MaviBahçe’de organik pazar şöleni

MaviBahçe’de organik pazar şöleni

İzmir’in prestijli yaşam merkezi MaviBahçe, her salı günü kurduğu organik pazarda sağlıklı beslenmeyi tercih edenleri ağırlıyor.

İzmir’in yaşam merkezi MaviBahçe, her salı günü organik pazara ev sahipliği yapıyor. Sağlıklı beslenmeden yana olanların büyük ilgi gösterdiği pazarda organik meyve, sebzeler, organik kozmetik ve temizlik ürünleri satışa sunuluyor.

Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden ürettikleri gelen organik ürün üreticileri MaviBahçe’nin organik pazarında bir araya geliyor. Satışa sunulan tüm ürünlerin organik sertifikaya sahip olduğu pazar, sağlıklı beslenmeyi tercih edenler tarafından büyük ilgi görüyor.

MaviBahçe yetkilileri, organik pazara artık her salı günü ev sahipliği yapacaklarını söyleyerek, “Yaşam merkezimize gelen misafirlerimiz artık her salı organik pazardan alışveriş yapabilecekler. Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden gelen üreticiler, sertifikalı ürünlerini bu pazarda satışa sunacak. Satışa sunulan her ürünün sertifikalı olduğu organik pazarımıza sağlıklı yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz