Ana Sayfa Gündem MaviBahçe’nin ‘Gökyüzünde Ziyafet Projesi’ne 8 ödül

MaviBahçe’nin ‘Gökyüzünde Ziyafet Projesi’ne 8 ödül

İzmir’in yeni yaşam merkezi MaviBahçe tarafından düzenlenen, lezzet ve yemek tutkunlarına 55 metrede farklı bir heyecan yaşatan ‘Gökyüzünde Ziyafet isimli proje, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından 8 ödüle birden layık görüldü.

Hermes Creative Awards; Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP- Association of Marketing and Communication Professionals) tarafından dünyadaki en seçkin ve yaratıcı projeleri seçmek ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995 yılından beri Amerika’da düzenleniyor. Platin, Altın ve mansiyon olmak üzere 3 ayrı ödül verilen yarışmaya her yıl dünyadan binlerce başvuru oluyor. Şirketlerin pazarlama ve iletişim birimleri, reklam ajansları, halkla ilişkiler ajansları, prodüksiyon firmaları gibi pek çok uluslararası kurumun katıldığı yarışmada İzmir’in yeni yaşam merkezi MaviBahçe de ödüle layık görüldü. Mavibahçe “Gökyüzünde Ziyafet” projesi ile 8 kategoriden 4’ü platinum 4’ü gold olmak üzere 8 ödül birden aldı. MaviBahçe, özel etkinlik, etkinlik pazarlaması, iletişim – Pazarlama Kampanyası, Halkla ilişkiler kampanyası, entegre pazarlama kampanyası, Viral Pazarlama, Müşteri bağlayıcılık, Firma markalaştırma alanlarında ödülleri almaya hak görüldü.

Farklı Bir Heyecan: Gökyüzünde Ziyafet

Türkiye’de İstanbul’dan sonra İzmir’de gerçekleştirilen gökyüzünde ziyafet etkinliği ilgi gördü. MaviBahçe’de, etkinlik firması Marcaevent tarafından, İzmir Gurme Guide’ın katkılarıyla düzenlenen organizasyon lezzet ve yemek tutkunlarını biraraya getirmişti. MaviBahçe’nin yan tarafına kurulan özel bir vinçle kaldırılan masada, kemerleri bağlanıp 55 metre yükseğe çıkartılan konuklar, farklı ve heyecanlı bir deneyim yaşamıştı. İzmir Gurme Guide Yazarı Ahmet Güzelyağdöken’in hazırladığı yemekleri tadan misafirler, yaklaşık bir saat havada kaldıktan sonra sorunsuz bir şekilde yere inmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz