Ana Sayfa Marka-Mağaza Maşa ile Koca Ayı oyuncakları Toyzz Shop’ta

Maşa ile Koca Ayı oyuncakları Toyzz Shop’ta

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop sponsorluğunda Planet Çocuk ve TV8’de izleyici ile buluşan Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin oyuncakları, Toyzz Shop’ta.

Sevimli Maşa bebeklerinden Koca Ayı peluşlarına, Maşa’nın Evi’nden Oyun Parkı’na, Maşa ile Koca Ayı’nın paten ve scooterlarına kadar pek çok ürün Toyzz Shop mağazalarında ve web sitesinde çocukları bekliyor.

Çocukları sevdikleri karakterlerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Günümüzde çocuklar severek izledikleri karakterlerin oyuncaklarını kendi oyun dünyalarına dahil etmekten büyük keyif alıyor. İlk başta sadece internette yayınlanan ve çocukların youtube üzerinden Rusça olarak takip ettiği Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi izlenme rekorları kırınca önce 25 dile çevrildi, ardından televizyonlarda yayınlanmaya başladı. Halen Toyzz Shop sponsorluğunda Planet Çocuk ve TV8’de izleyici ile buluşan Maşa ile Koca Ayı, Nisan ayında ilk interaktif animasyon filmiyle sinemalarda olacak. Toyzz Shop olarak biz de Nisan ayı itibariyle Maşa ile Koca Ayı oyuncaklarını ürün gamımıza ekledik. Tüm Maşa ile Koca Ayı hayranlarını Toyzz Shop’a bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz