Ana Sayfa AVM Maşa ile Koca Ayı Next Level AVM’de

Maşa ile Koca Ayı Next Level AVM’de

Çocuklar sömestir tatilinde arasında Maşa ile Koca Ayı’nın sevilen karakterleriyle Next Level AVM’de buluşacak. Eğlence, aksiyon ve maceralarla dolu muhteşem şovun ardından Maşa ile Koca Ayı, çocuklarla fotoğraf da çektirecek.

TV8 ekranlarında ilk kez Türkçe dublaj ile yayınlanan Rus yapımı animasyon çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı’nın sevilen karakterleri sömestr tatilinde Next Level’da minikler ile buluşacak.

Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen çizgi film Maşa ile Koca Ayı, 28 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında Next Level’da minik ziyaretçiler ile buluşacak. Türkiye’de olduğu kadar dünyada da beğeni ile izlenen animasyon çizgi dizinin sevilen karakterleri, 13.30 – 15.30 – 17.30 saatlerinde 3 seans sahne alacak.

Çocuklar, 30 dakikalık sahne şovu ile Maşa ve Koca Ayı’nın dünyasına yolculuk yapacak. Minikler, sahne şovunun yanı sıra 12.00-18.00 saatleri arasında, alana kurulacak olan Koca Ayı’nın ağaç evi, tablet oyun alanı, interaktif yarışma alanı, dev puzzle ve bal kovanı oyun alanında da eğlencenin tadını çıkaracak. Çocuklar etkinlik sonunda, Maşa ve Koca ayı ile fotoğraf çektirme şansı da yakalayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz