Ana Sayfa AVM Maltepe Park’ta gökyüzünden haberler var

Maltepe Park’ta gökyüzünden haberler var

Yengeçler, Akrepler, Boğalar, Oğlaklar, Kovalar… Yeni senede hangi burcu, nasıl etkiler bekliyor merak konusu… Her sene olduğu gibi; 2018 yılının ilk günlerinde de ziyaretçilerini Rezan Kiraz ile buluşturan Maltepe Park, bu sene de geleneği bozmuyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi 12, 13, 14 Ocak tarihlerinde “Astroloji Günleri” etkinliğinde ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezzan Kiraz aracılığıyla iletiyor.

2018’de burçları neler bekliyor, hangi burç daha şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevapları; “Rezzan Kiraz ile Astroloji Günleri”nin ilki bugün 13.00 – 17.00 saatleri arasında Maltepe Park’ta ücretsiz olarak ziyaretçilerle buluşuyor. Rezzan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında, sınırlı sayıda şanslı ziyaretçi, yıldız haritalarının neler gösterdiğini öğrenme şansını da yakalayacak.

Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz