Ana Sayfa AVM Maltepe Park AVM’de Astroloji Günleri

Maltepe Park AVM’de Astroloji Günleri

Yengeçler, Akrepler, Boğalar, Oğlaklar, Kovalar… Yeni senenin gelmesi ile birlikte, gökyüzünün hangi burç için neler söylediği merak konusu. 2017 senesine merhaba dediğimiz şu günlerde; Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezan Kiraz aracılığı ile iletmeye hazırlanıyor.

Yıllardır yeni yılın ilk günlerinde Rezan Kiraz ile Astroloji Günleri’ne imza atan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, bu sene de ritüelinden vazgeçmiyor. 2017’de burçları neler bekliyor, hangi burç şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevaplarını 13, 14, 15 Ocak tarihlerinde Astroloji Günleri’nde veriyor. “Rezan Kiraz ile Astroloji Günleri”, bugün 13.00 – 17.00 saatleri arasında Maltepe Park’ta ücretsiz olarak ziyaretçilerle buluşuyor. Rezan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında, sınırlı sayıda, şanslı ziyaretçi, yıldız haritaları neler gösteriyor, öğrenme şansını yakalayacak.

Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi; merkezi ve kolay ulaşılabilir konumu, zengin marka karması, teras alanları, yemek alanı ve renkli etkinlikleri ile Anadolu Yakası’nda bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası, bir yaşam merkezi olarak ziyaretçilerine hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz