Ana Sayfa Gündem MallmartTürk yurt dışında büyümeye devam ediyor

MallmartTürk yurt dışında büyümeye devam ediyor

MallmartTürk Danışmanlık, global bir marka olma yolunda yurt dışında 6 ülkede 10 AVM projesine ulaştı. MallmartTürk Danışmanlık bu yıl sonunda 7 ülkede 15 projeye 5 yıl içerisinde de 10 ülkede 22 AVM projesine ulaşmayı hedefliyor.

MallmartTürk Danışmanlık’ın, 15 yıllık sektör deneyimi ve uzman kadroları ile Azerbaycan ile başlayan yurt dışı hizmet faaliyetleri Kıbrıs, Gürcistan, Özbekistan, Tacikistan ve Irak ile devam ediyor. Irak’ta 3 yılda 6 AVM projesini portföyüne katan Mallmartturk Danışmanlık Irak özelinde yıl sonuna kadar 10 AVM projesine ulaşmayı hedefliyor.

Türkiye’den birçok markanın yurt dışında büyümesine katkı sağlayan MallmartTürk, son 2 yıl içerisinde Türk markalarına yurt dışında 100 bin metrekareden fazla alan, toplamda 280 bin metrekare kiralanabilir alan geliştirdi. Daha önce yurt dışına çıkmamış olan Türk markalarının yurt dışı yatırımlarını kolaylıkla yapabilmesi için faaliyette olduğu ülkelerin özelliklerine göre müşavirlik hizmeti de sağlıyor.

Ayrıca yurt dışı portföyünde olan AVM projelerine Türkiye’den birçok müteahhit ve üretici için köprü görevi de üstlenen MallmartTürk, ihracat içinde önemli bir misyon üstlenmiş durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz