Ana Sayfa AVM Macera tutkunları Tepe Nautilus AVM’de buluşuyor

Macera tutkunları Tepe Nautilus AVM’de buluşuyor

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, metro ve Marmaray’ın birleştiği konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sunan Tepe Nautilus AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda son zamanların en popüler ve macera dolu eğlencesi  “Kaçış Oyunları”nı gençlerle buluşturuyor.

Tepe Nautilus AVM, 19, 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde son zamanlarda gençlerin oldukça ilgisini çeken Kaçış Oyunları’nı ziyaretçileri ile buluşturmaya ve katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Kaçış oyunlarına katılan küçük büyük tüm macera tutkunları, oyun alanlarında yer alan bulmacaları ve görevleri tamamlayıp belirli süre içinde kafeslerden kaçmaya çalışarak hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de macera dolu, unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Tepe Nautilus AVM meydanında kurulacak “Kafesler Arası” oyununda 15 dakika içerisinde kafesten kaçmayı başaran ziyaretçiler AVM içine kurulacak Kaçış Olimpiyatları oyununa takımları ile birlikte katılmaya hak kazanarak birbirleri ile yarışma fırsatını yakalayacaklar.

Nautilus Meydanı’nda kaçış oyunlarının yanı sıra yer alacak olan sokak sanatçılarının şovları ve müzikleriyle de ziyaretçiler üç gün boyunca eğlence dolu dakikalar yaşayacak. Siz de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Tepe Nautilus AVM’ye uğrayın ve bu macera dolu deneyimi kaçırmayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz