Ana Sayfa İNDEKS Akbatı AVYM Macera dolu sömestir Akbatı’da

Macera dolu sömestir Akbatı’da

Akbatı, macera tutkunu çocuklara unutamayacakları bir sömestir tatili sunuyor. 19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Akbatı’ya gelen çocuklar ‘Cesur Bakıcılar’ etkinliğinde hayvan bakıcısı olmanın püf noktalarını öğrenecek.

Akbatı, sömestir tatilinde çocuklara gorilden tarantulaya kadar vahşi hayvanların bakıcılığını öğrenme fırsatı sunuyor. 4-12 yaş arasındaki macera meraklısı cesur çocuklar, sömestir tatili boyunca 5 farklı vahşi doğa hayvanını yakından tanıyacak. Zemin kat havuz önüne kurulacak olan etkinlik alanında çocuklar, goril, tarantula, ejderha, piton ve köpek balığını, dev maketler ve çeşitli interaktif uygulamalarla keşfedecek.

Eğitmenlerin eşlik edeceği etkinlikte çocuklar hem eğlenecek hem de keşfetmenin tadına varacak. Çocuklar, özel simülasyon odasında çıkacakları vahşi doğa yolculuğunun ardından Bilge Ağaç’tan hayvanlar hakkında bilgiler dinleyecek ve çeşitli interaktif uygulamalarla eğitimlerini tamamlayacak. Eğitimleri sonrası özel sertifikalarını alacak çocuklar, etkinlik alanında dev maketlerle de fotoğraf çektirebilecek.

19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında saat 12.00 ile 18.00 arasında gerçekleşecek etkinlik tüm çocuklar için ücretsiz olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz