Ana Sayfa Gündem M1 Gaziantep AVM’nin satışında Cushman&Wakefield imzası

M1 Gaziantep AVM’nin satışında Cushman&Wakefield imzası

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk alışveriş merkezi olan M1 Gaziantep AVM’nin satışını Cushman&Wakefield gerçekleştirdi.

Uluslararası ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, Türkiye’de gerçekleştirdiği önemli projelerine bir yenisini daha ekledi. Metro Properties ve Fiba Commercial Properties’in mülkiyetinde olan, Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan M1 Gaziantep AVM’nin satış işlemi gerçekleştirildi.

Cushman & Wakefield Türkiye aracılığı ile satışı gerçekleştirilen M1 Gaziantep AVM, yaklaşık 138 dönüm arsa ve yaklaşık 54 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olurken, bünyesinde LC Waikiki, FLO, US Polo, Watsons Eskidji Bazaar gibi önemli markaları barındırıyor.

Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, satışa ilişkin gerçekleştirdiği açıklamada, “Türkiye’nin ilk AVM’lerinden biri olan M1 Gaziantep AVM’nin satış işlemini tamamlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yatırımcıların hızla değişen pazar koşullarına ve ekonomik fırsatlara karşı yatırımlarında, her türlü gelecek vadeden ileriye dönük fırsatları değerlendirebilmelerine bir kez daha şahit olduk” dedi.

Edinilen bilgilere göre M1 Gaziantep AVM Erdemoğlu Holding tarafından satın alındığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz