Ana Sayfa AVM Lovelet Outlet destekli sosyal sorumluluk projesi

Lovelet Outlet destekli sosyal sorumluluk projesi

Lovelet Outlet ve Metro Turizm’in ortaklaşa gerçekleştirdiği proje, huzur evi sakinleri ve köylerden davet edilen yaşlılar sevindirdi.

Lovelet Outlet ve Metro Turizm, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinlerini ve köylerden davet edilen yaşlılara unutamayacakları bir gün yaşattı. Organizasyon da ilk önce Kent Müzesi gezildi daha sonra huzurevi sakinleri Lovelet Beyaz Ev restoranda yemek yiyerek Cinejoy sinemasına vizyonda yer alan duygu yüklü bir film olan ‘Babam’ filmini izlediler.

Lovelet Outlet ve Metro Turizm’in birlikte hayata geçirdiği projenin amacının insana hizmet etmek ve hayatlarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş büyüklerimizi sevindirmek olduğu dile getirildi. Sinema filminin sonunda huzurevi sakinlerine ve köylerden gelen yaşlıların yüzlerinde tebessüm oluşturmak adına hediyeler dağıtıldı.

Karadeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet, yaptığı etkinlikler ve kampanyaların yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz